Intersell
PolskiEnglish

Witaj w sklepie INTERsell, zaloguj się do konta klienta

Załóż konto Przypomnij hasło

Reflektometry optyczne

Jeżeli potrzebny Państwu profesjonalny, wysokiej klasy reflektometr optyczny – nie mogliście trafić lepiej. W naszej ofercie prezentujemy wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, stosowane przez specjalistów w całej Polsce oraz za granicą. Zapewniamy zróżnicowanie modeli, dzięki czemu z pewnością dobierzecie Państwo rozwiązanie idealnie dopasowane pod względem funkcjonalności do Waszych potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi znajdującymi się na podstronach poszczególnych produktów.

UWAGA: Każdy reflektometr optyczny posiada menu oraz elektroniczną wersję instrukcji w języku polskim.

Strona: [1] / 1
Sortuj:
ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120A 1310/1550nm 24/24dB

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120A 1310/1550nm 24/24dB

 

Pierwszy na rynku w pełni profesjonalny reflektometr pracujący w dwóch oknach 1310/1550nm w tak niskiej cenie. Super rozwiązanie dla małych firm i instalatorów, dla których liczą się niskie koszty a którzy nie chcą tracić na jakości. Entry-level, podwójnej długości fali SM OTDR: Kolorowy wyświetlacz, 1310 / 1550nm, 24 / 24dB; EDZ: 5m. Przechowywanie: 1000 krzywe; RS232 / USB, porty danych; FC / UPC Złącze optyczne.

Cena netto: 6 616,11 6 299,00 zł (z VAT: 7 747,77 zł)
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120B 1310/1550nm 30/30dB

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120B 1310/1550nm 30/30dB

 

Pierwszy na rynku w pełni profesjonalny reflektometr pracujący w dwóch oknach 1310/1550nm w tak niskiej cenie. Super rozwiązanie dla małych firm i instalatorów, dla których liczą się niskie koszty a którzy nie chcą tracić na jakości. Entry-level, podwójnej długości fali SM OTDR: Kolorowy wyświetlacz, 1310 / 1550nm, 28 / 28dB; EDZ: 3.5m, ADZ: 13m.Storage: 1000 krzywe; RS232 / USB, porty danych; FC / UPC Złącze optyczne

Cena netto: 7 423,79 6 999,00 zł (z VAT: 8 608,77 zł)
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20AE+ 32/30dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20AE+ 32/30dB 1310/1550nm

 

Podwójna Długość fali SM OTDR: 1310/1550nm, 32/30dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.8m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC, OPCJA VFL/OPM/SLS

Cena netto: 10 126,12 zł (z VAT: 12 455,13 zł)
Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm

 

Podwójne Długość fali SM OTDR: 1310/1550nm, 35/34dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; OPCJA OPM/SLS

Cena netto: 11 572,70 zł (z VAT: 14 234,42 zł)
Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm

 

Podwójna Długość fali MM OTDR: 850/1300nm, 21/24dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Cena netto: 12 657,65 zł (z VAT: 15 568,91 zł)
Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N  40/38dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N 40/38dB 1310/1550nm

 

OTDR z podwójną długością fali SM: 1310/1550nm, 40/38dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 0.8m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; Opcjonalnie OPM/SLS

Cena netto: 15 591,00 zł (z VAT: 19 176,93 zł)
Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.
Zobacz opis

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm

 

OTDR z podwójną długością fali SM: 1310/1550nm, 45/43dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 0.8m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; Opcjonalnie OPM/SLS

Cena netto: 25 315,29 zł (z VAT: 31 137,81 zł)
Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.
Zobacz opis

Strona: [1] / 1