Informacja handlowa: 512 394 525 lub sklep@intersell.pl

Reflektometry optyczne ShinewayTech PalmOTDR służą do lokalizowania zdarzeń oraz uszkodzeń włókna światłowodowego a także do drukowania raportów i certyfikowania tras światłowodowych. Reflektometry optyczne ShinewayTech PalmOTDR to w pełni profesjonalne urządzenia, jakością i możliwościami nie odbiegają od znacznie droższych produktów amerykańskich czy japońskich.
UWAGA: Reflektometry posiadają menu w języku polskim.
1
ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120A 1310/1550nm 24/24dB

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120A 1310/1550nm 24/24dB

Pierwszy na rynku w pełni profesjonalny reflektometr pracujący w dwóch oknach 1310/1550nm w tak niskiej cenie. Super rozwiązanie dla małych firm i instalatorów, dla których liczą się niskie koszty a którzy nie chcą tracić na jakości. Entry-level, podwójnej długości fali SM OTDR: Kolorowy wyświetlacz, 1310 / 1550nm, 24 / 24dB; EDZ: 6m. Przechowywanie: 1000 krzywe; RS232 / USB, porty danych; FC / UPC Złącze optyczne.

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 5 264,71 zł netto (6 475,59 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120B 1310/1550nm 30/30dB

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM PalmOTDR S120B 1310/1550nm 30/30dB

Pierwszy na rynku w pełni profesjonalny reflektometr pracujący w dwóch oknach 1310/1550nm w tak niskiej cenie. Super rozwiązanie dla małych firm i instalatorów, dla których liczą się niskie koszty a którzy nie chcą tracić na jakości. Entry-level, podwójnej długości fali SM OTDR: Kolorowy wyświetlacz, 1310 / 1550nm, 28 / 28dB; EDZ: 3.5m, ADZ: 13m.Storage: 1000 krzywe; RS232 / USB, porty danych; FC / UPC Złącze optyczne

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 6 258,67 zł netto (7 698,16 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20AE 32/30dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20AE 32/30dB 1310/1550nm

Podwójna Długość fali SM OTDR: 1310/1550nm, 32/30dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.8m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC, OPCJA VFL/OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 8 298,10 zł netto (10 206,66 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20BE 35/34dB 1310/1550nm

Podwójne Długość fali SM OTDR: 1310/1550nm, 35/34dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; OPCJA OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 9 043,57 zł netto (11 123,59 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N  40/38dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20C/N 40/38dB 1310/1550nm

OTDR z podwójną długością fali SM: 1310/1550nm, 40/38dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 0.8m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; Opcjonalnie OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 11 182,05 zł netto (13 753,92 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli wielomodowych PalmOTDR M20AE 21/24dB 850/1300nm

Podwójna Długość fali MM OTDR: 850/1300nm, 21/24dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 1.5m; ADZ: 5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC. Opcjonalnie VFL/OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 13 045,73 zł netto (16 046,25 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm

ShinewayTech Reflektometr optyczny do kabli jednomodowych PalmOTDR S20D/N 45/43dB 1310/1550nm

OTDR z podwójną długością fali SM: 1310/1550nm, 45/43dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 0.8m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Porty danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC; Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; Opcjonalnie OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 18 636,75 zł netto (22 923,20 zł z VAT)

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM S20F  1310/1550nm, 50/48dB

ShinewayTech Reflektometr optyczny OTDR SM S20F 1310/1550nm, 50/48dB

OTDR z podwójnymi długościami fal SM: 1310/1550nm, 50/48dB; Kolorowy wyświetlacz; EDZ: 0.8m; ADZ: 4.5m; Pojemność: 1000 wyników; Port danych RS232/USB; Złącza optyczne FC/UPC. Wbudowane źródło lasera widzialnego: 650nm, >-3dBm, >5km; Opcjonalnie OPM/SLS

Aby uzyskać cenę z rabatem prosimy o kontakt.

Cena: 36 859,35 zł netto (45 337,00 zł z VAT)

1

Kontakt

512 394 525

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska
Czynne od pn-pt od 08:30 do 16:30

Newsletter

Dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera i łap informacje o najnowszych produktach, promocjach i szkoleniach!